| MrkiddyKid1 a întrebat:

Care credeti ca va fi soarta omenirii?

Răspuns Câştigător
| OOOLEOOO a răspuns:

Am iesit singuri din mediul nostru natural in care ne-am adaptat mii de ani, si ne-am creat o noua realitatea ''grii'', acum ne intoarcem la inceputul evolutiei si nu stim de ce ''murim incet''.

Creierul nostru este 99% adaptat sa traiasca in natura si 1% sa traisca in orase.
Vom repeta evolutia sau vom muri incercand.

11 răspunsuri:
| Shammal a răspuns:

Una minunata dincolo de orice ti-ai putea imagina la momentul acesta, armonie - o relatie intre noi si cu mediul inconjurator

| kessu a răspuns:

Totul depinde de noi!

| RAY a răspuns:

Al trelea razboi mondial in urmatori 50 de ani va vi el va pune capat tehnologiei moderne,lipsa petrolului,distrugerea padurilor,naturi,mancarea otravita,stresul,nervi,lipsa sportului,aerul poulant, uitate in jurul tau nu vezi vremea o ea razna, mancarea e plina de otrava
specia umana va rezista da multi vor muri, vom evolua in curand, ne vom adaptata si vom merge inainte cu o planeta condamnata la moarte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Autodistrugere.

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Cum a spus Dark:Autodistrugerea

| Xenya a răspuns:

La pierzanie...vom ajunge sa ne omoram!

| HaLoGeNNN a răspuns:

Dupa mila lui Dumnezeu.

| tudo393 a răspuns:

Aaaaaaaaaa..va continua? Mai facem glume cu sfarsitul lumii si d-astea, dar nu se va intampla asa ceva!

| MrkiddyKid1 explică (pentru tudo393):

Sfarsitul lumii n-am pomenit nimic de asta data viitoare citeste intrebarea mai atent am intrebat de soarta omenirii

| tudo393 a răspuns (pentru MrkiddyKid1):

Vom fi sortiti sa ne continuam vietilehappy

| nogomani a răspuns:

O sa aiba o finalitatate ca tot ce exista in univers, absolut tot ce exista va intra in uitare ca si cum nu ar fi existat niciodata.