| Purgatoriu a întrebat:

Care sunt limitele libertatii voastre?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Fizic sunt destul de limitată.
Mental...nu am limite...sau nu le simt.
Imaginaţia o poate lua în orice direcţie. Nu are bariere...de care nu poate trece.

| IMC90 a răspuns:

Puscaria e singura care imi poate limita libertatea
Bani am, timp am, libertate de miscare am, nebun sunt, arogant cu cei care merita sunt, mistocar sunt, etc laughing

Imaginatia oricum n-are limite, dar asta stiati de cand ati deschis prima data ochii, asa ca n-are rost s-o ard filozofic cu voi de parca as fi un mare guru

| M25M a răspuns:

In imaginatia mea, in visele mele(in stare constinenta) nu sunt granite ale libertatii.

| WhatheWow a răspuns:

1. Necesitatile fiziologice;
2. Timpul;
3. Banii;
4. Etica;
5. Societatea;
6. Prejudecatile;
7. Moartea.

| OOOLEOOO a răspuns:

Pentru libertate nu exista niciodata indeajuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La nivel de materie, fizic, sunt destul de multe limite care imi priveaza libertatea. Insa la nivel mental, nu exista ''ziduri''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca sunt alea pe care mi le impun singura. mai inca de munca la mintea mea happy.