| Originalone a întrebat:

Cati bani ai dat la prostituate, cel mai mult?
Merita efortul.

14 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Doua gaini, pentru o vecina vaduva, binenteles gainile furate din vecini pentru vecina, sunt umanist ce naiba.Am uitat si gaina de la mine, total trei.A meritat, la 14 ani ma consideram cel mai tare de pe strada, avea 30 de ani peste mine.

| Vizitiul a răspuns:

Nu le-am dat nici bani, nici penteleu, le-am dat pace.

| harciog a răspuns:

Ce naibii sa maninc bors si sa ma cred moralistul pamintului cind am facut-o dar protejat pina in dinti chiar daca mi-a facut oral.Nu mai tin minte suma dar nu se merita pentru ca mi-a ramas datoare.N-am ajuns la finish.

| harciog a răspuns:

Lora,erau vremuri de balaur de 17-18 ani.Acum,la virsta asta te cred si ai dreptate dar la virsta aia, deh, pacatele tineretii.

| DBlack a răspuns:

Le platesti ca sa-ti dea o boala sau cum laughing). daca ai noroc scapi, daca nu. ai pus-o laughing)

| Rush a răspuns:

0 lei pana acum si nici nu voi da, nu merita deloc.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merită?
Sunt fată şi eu.
Bine că am început să facem şi noi ore de educaţie sexuală în şcoli, altfel era vai de capul nostru.
Prostituatele pot fi pline de boli venerice. Lor nu le pasă dacă dau mai departe boala, sau dacă se agravează. Îţi dai seama ce demnitate au dacă au ajuns să aibă ''meseria'' asta.
Prezervativul nu protejează în totalitate de BTS, unele părţi nerămânând acoperite iar prin contacul cu ţesutul bolnav boala se poate transmite mai departe. La început nu are simptome, dar pe urmă te-ai dat naibii, se tratează foarte greu sau nu au leac.

| Originalone explică (pentru anonim_4396):

No bine eu le dau oral, nu o introduc in ele, ca o au prea larga si ma termin greu asa.
Mai bine oral.Asa nici bolile nu se prind de mine.
Nici nu trebuie sa dau bani pe prezervative asa.

| IngerulSiDraculTau a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei nah cine ti-a spus porcaria asta? ca sunt pline de boli? da tu nu ai auzit fete cuminti care sa aiba boli cu transmisie sexuala? iti spun eu ca exista si nu ca ar fi vorba de boli ci pur si simplu de vrajeala! eu cred ca orice baiat sau barbat la un moment dat la vietii incearca o prostituata! daca nu din placere macar din curiozitate.iar daca tot ma iei la capitolul boli ia spune-mi tu cine ii pune pe barbati sa nu foloseasca prezervativul?

| IngerulSiDraculTau a răspuns (pentru Originalone):

Asta-i ultima! te dai mare zmeu dar nu ai vrajeala sa agati o femeie! tare de tot! cati ani ai?laughing))

| anonim_4396 a răspuns (pentru IngerulSiDraculTau):

Păi ia gândeşte-te. Ele o fac cu o mulţime de bărbaţi, protejat sau poate folosesc anticoncepţionale, care nu protejează împotriva BTS, iar probabilitatea să întreţină cu un bărbat cu o boală venerica este mare. Şi da, sunt şi fete cuminţi care au dat de cineva care nu le-a spus. Îţi dai seama că puţini bolnavi dezvăluie partenerilor acest lucru, altfel nimeni nu se mai uită la ei.

Prezervativul nu protejează 100% chiar dacă e folosit corect. Trebuie ei atunci să îşi asume nişte riscuri.

| IngerulSiDraculTau a răspuns (pentru anonim_4396):

Intr-adevar ca nu esti protejat suta la suta dar ceea ce vreau eu sa spun este ca majoritatea prostituatelor pi care le gasesti tin la viata lor, ceea ce nu vezi la majoritatea barbatilor care frecventeaza o prostituata(multi prefera sa li se faca un oral fara! nestiind ca in gura sunt mult mai multe posibilitati sa contactezi BTS)

| marianasv a răspuns:

Buna! sincer sa fiu nu am dat nici un ban la prostituate pentru ca nu se merita si faptul ca nu simti nimic pentru ea sau ele tot tu iesi in pierdere, totusi eu te las sa te convingi.succes!