| robertson a întrebat:

Ce credeti ca se va intampla cu Romania in urmatorii 2 anii, adica vom rezuma la foamete si asa mai departe sau o vom duce mai bine cat de cat!? Bafta by rob

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Noi mergem din rau in mai rau, pare ca nimic nu se poate face sa se indrepte situatia. cum am citit intr-o parte ca avem datorii de peste 80 miliarde de euro la FNI, si cum acestea cresc de la an la an, chiar nu vad nici o solutie de iesire din criza.
De fapt, solutii ar fi, insa nu avem niste conducatori adevarati care sa le aplice.

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Starea Romaniei si in prezent si in viitor este rea. Din pacate nu avem ce face. Oricum numai Dumnezeu stie ce va fi cu Romania si cu lumea in urmatorii ani.

| mihaibrasov a răspuns:

In Romania nu va fi niciodata mai bine. Va fi tot mai rau.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Eu sper si cred ca situatia se va imbunatati, criza se va termina, ne vom relua cresterea economica si se va redresa nivelul de trai. Numai bine!

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Ce bine ca ai zis de foamete. Nu stiam de asta, dar ma bag la ingrasat! laughing

| dragutzyka29 a răspuns:

Dupa mine pana nu o sa iesim di criza si foamete etc pana nu va sti sa ne scoata cineva(presedintele)dupa parerea mea o vom duce din ce in ce mai rau

| Claudiu_6708 a răspuns:

Actuala putere trebuie sa plece urgent acasa si sa vina cineva cu solutii pe bune nu caterincile astea care sunt acum daca vrem sa se schimbe ceva in urmatorii ani.