| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca romania va fi mai buna in urmatorii 4 ani?

9 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Da, acum Romania este pentru unii "muma", pentru altii 'ciuma "prin grija si promisiunile neobosite ale fostilor, actualilor si viitorilor(?)guvernanti. Am pus viitori guvernanti pentru ca am auzit pe o astroloaga spunand ca abia dupa 2011 vom scapa de nu stiu ce influiente astrale negative si va veni si "apa la moara noastra". Imi pun sperante in aceasta predictie, fac un calcul si cam dupa 50 de ani vom avea si unii(care vom mai fi ) "muma". Da doamne sa fie altfel!

| St!L a răspuns:

Romania mai buna in uramtoarii 4 ani?laughingrolling on the floor
Hai sa fi seriosi, suntem mult in urma fata de celelalte state dezvoltate.Nimic nu se poate schimba in 4 ani, poate doar in 50 de anihee hee

| alecs871 a răspuns:

Normal ca scumpa noastra patrie va fi mai buna in urmatorii 4 ani, buna de aruncat la gunoi.

| M.madallina a răspuns:

Eu cred ca romania va fi mai buna in urmatorii 10 de ani

| M.madallina a răspuns:

Asa sunt eubig grin

| DonGiovanni a răspuns:

In nici un caz cu base la conducere.

| naya a răspuns:

Ce optimista e dolcemada laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In urmatorii 4 ani vor fii mai multe hartii pe drum cred eu. Totul este posibil. Sunt de parere ca atunci cand Romania va fi mai buna si noi, oamenii vom fii mai buni. Pa, pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred in basescu pentru urmatorii 5 aniwinking