| mysteriousman a întrebat:

Ce legatura este intre divinitate,extraterestii, marile genii si conducatorii celor mai dezvoltate si puternice taru?

10 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Ai invatat despre astea la scoala si ai avut acces la astea prin internetul folosit sa scrii si aceasta intrebare pe acest site...

Dumnezeu exista, extraterestrii sunt o manipulare a oamenilor pentru a-i determina sa se inchine orbeste si in mod absurd unor chestii care au cu totul alt scop si alta provenienta.
Marile genii au descoperit fapte despre realitate, insa sunt in dilema cand vine vorba de extraterestrii, caci nu isi folosesc credinta, notiunile spirituale, doar cele stiintifice, care in acest caz, sunt un mare neajuns. Conducatorii celor mai dezvoltate tari sunt, desigur, egoisti si corupti.
Nu cred ca nu stiai asta deja, dar, in fine!

| johnnny123 a răspuns:

Vorbesti despre scenariul filmului Avengers?

| sublime89 a răspuns:

Pentru divinitate si extraterestri nu avem inca dovezi ca ar exista, deci presupusele legaturi dintre ei nu cred ca merita investigate. Cat despre "marile genii" si conducatorii celor mai importante tari, putem spune ca a existat si va exista tot timpul o legatura intre ei. Motivul e simplu: orice tara care se vrea avansata si puternica, trebuie sa stea foarte bine la capitolul stiinta si tehnologie.

| mysteriousman explică (pentru sublime89):

Am vazut cateva documentare in care era prezentata o presupusa legatura dintre estraterestii, marile genii si cei mai puternici oameni ai planetei, printre care, la un moment dat aparea si Ceausescu.Acum nu sunt sigura daca extraterestrii lucreaza prin ei pentru a crea o lume cat mai apropiata de a lor.

| sublime89 a răspuns (pentru mysteriousman):

Nu, teoriile astea sunt excluse. Unele lucruri pur si simplu suna prea fantastice pentru a fi adevarate. Tot timpul e nevoie de dovezi solide, mai ales pentru astfel de povesti extraordinare. In cazul acesta, nu exista niciuna.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu exista nici o legatura, ce legatura sa existe mai?laughing Divinitatiile au fost nascocite ca oamenii sa se consoleze cu un raspuns, extraterestii poate ca exista sau poate ca nu, mariile genii sunt oameni ce au mai dezvotata gandirea iar conducatorii sunt conducatorii, poate au vreo legatura cu ilumitati laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai uitat sa bagi uriasii din trecut in lista.

| tacitacitaci a răspuns:

Cred ca imaginatie este cel mai bun cuvant care ar putea sa le descrie pe toate laughing