| AntipaticuPreasfant a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele sub 15 ani care ajung gravide, nu in urma unui viol, ci dupa o partida de dansa intransa?
Merita calificativul de curve?

9 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Nu e important calificativul ci ce se poate face sa nu mai fie astfel de cazuri!

| VacutzaRoscata a răspuns:

Normal ca merita, nu este doar vina parintilor, de obicei de vina este anturajul prost

| Raducu1 a răspuns:

Hai ca asta e o intrebare cat de cat mai normala.Raspunsul e simplu:NU. Daca au ajuns gravide in felul asta, nu cred ca au facut-o cu intentia de a avea copil la 15 ani(daca a facut-o cu intentia asta, atunci da, e curva).

Răspuns utilizator avertizat
| n0matterman a răspuns:

Nu,merita calificativul de proaste fara noroc.

| Deedeek a răspuns:

De ce ti se pare tie ca daca la 15 ani si-a dorit copil e curva? curva e cea care face sex necontenit doar pentru placeri proprii, nu pentru copil. Eu personal sunt baiat si-mi doresc copii de cand aveam 11 ani. Inca nu am, dar asta ma face un "curv"?laughing Nu cred, cred ca dorinta de a avea copii e ceva nobil. Depinde doar de educatia primita si maturitatea de care dai dovada atunci cand hotarasti la ce varsta sa faci copilul respectiv.

| Yppy a răspuns:

Eu nu cred, deoarece inca nu sunt dezvoltate psihic indeajuns, nu realizeaza ce fac. Consider ca parintii sunt de vina in acest caz.

| BeatriceBiaa a răspuns:

Daca nici astea nu`s curve atunci care >? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merită calificativul de "slab antrenate în ale vieții"winking
Curve sunt mamele lor, alea care le limitează educația, în combinație cu tații bețivi.