| SaveTheNature a întrebat:

Ce parere aveti despre: Oana Cuzino?

8 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

As lua-o o tura

| GusWaters a răspuns:

As strange-o de gat cu propriul ei cordon ombilical, sa fiu sincer.Ma lasa rece toti doctorii astia nutrionisti,care se cred ei stapanii gurii noastre,si ne zic ce sa si ce sa nu balotam,cat sa balotam,la ce ore sa balotam,sub ce unghiu de Saturn retrograd in Jupiter sa balotam...

Fa,duduie Cuzino! Si tu Mencinicopschi! Si toti pokemonii aia,care,daca ar fi sa ne luam dupa ei,am manca doar seminte si frunze! Sugeti hemoroizi,ba, toata lumea manca ce le place, nu cum dictati voi cu dietele voastre pseudo-hipsteresti!

Mi-am cam zis parerea.Nu voi putea niciodata respecta o persoana ce pune sanatatea pe primul loc,si ne zice cum sa mancam,si se comporta medicologico-paranoid,vorbind despre tot felul de boli,care, vezi, dom'le sunt grave.

| CoquineNoire a răspuns (pentru GusWaters):

Mai era un nutritionist gay care zicea ca de Craciun mananca o frunza de salata, nuci si migdale... fara misto.
cat am putut sa rad de ala laughing)

| GusWaters a răspuns (pentru CoquineNoire):

Bineinteles.Si tot eu,care bag in mine Heineken si Ciucas, si rulez fabulos, o sa traiesc 50 de ani, iar ei o sa se inece cu migdala la 20, si o sa desenez pe mormanul lor cu creta rosie: MANCATI FRUCTE,AJUTA!

Totusi, Amy Winehouse, cum il chema pe nutritionist? Era cumva la o emisiune pe Antena2?

| CoquineNoire a răspuns (pentru GusWaters):

Da, pe antena 2 l-am vazut si-l cheama gabriel andronache.
acum am vazut ce muschi are, si orice prost stie ca fibra aia de pe el nu se obtine doar cu salata, nuci si migdale.

| misterioaѕa a răspuns:

Am o părere bună despre ea.
Este frumoasă şi prezintă ştirile destul de bine!

| Roxy1993 a răspuns:

O parere foarte, foarte buna!happy

| AlexanderAdrian a răspuns:

Este o tipa frumusica, prezinta bine, nu imi lasa impresia unui doctor ci mult mai curand al unui prezentator tv. In general ma plictiseste.