| AvalohAlyn a întrebat:

Chiar exista legea atractiei cum este prezentata in cartea si filmul Secretul?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa e, exista numai ca multi nu stiu sa o manevreze.

| sabin89 a răspuns:

Stii cum e cu tendinta oamenilor in general de a exagera. Un produs aflat pe rafturile magazinelor este ambalat nu stiu cum, scrie pe el ca e e super...doar, doar sa-l iei. Asa a fost de cand lumea. Cartile nu fac nici ele exceptie (nici filmele). Si ele vor sa aiba vanzare. Noi insa, oameni cu discernamant, nu ne lasam asa usor prinsi in plasa. Ce legea lui papuc? Daca ai niste calitati, daca esti cat de cat cultivat, mai ai grija si de fizicul tau, ai success, garantat.