| DanyXhell a întrebat:

Cica vine sfarsitul lumii maine.Adevarat :]]?

15 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

Da! O să murim cu toții! Fa-ți bagajele, mergem in iad.
Jk. It's fake.

| dexro a răspuns:

Hmm ca sa dau un ra spuns Folositor, amuzant dar si intelegent spun Fals tonguehee hee

| Artemisia a răspuns:

Ah, nu.
Alarma falsa. laughing
Doar Cel de sus stie cand lumea se sfarseste.
Nu stiu savantii sau aztecii sau cei de la OTV. laughing)

| wendy434 a răspuns:

Nu-ti fa tu probleme ca chiar daca (desi n-are sanse sa fie adevarat), azi(21.mai.2011),ar fi apocalipsa, noi cei din Romania scapam, ca suntem cu 100 de ani in urma.

| DevilLife a răspuns:

Si ce inseamna acest sfarsit? Eu cred ca sfarsitul vine atunci cand vrem noi sau atunci cand in cartea vietii noastre s-a terminat si ultima pagina, nu atunci cand "prevesteste" vreun nebun sau vreo nebuna.Nu poti tu ca om de stiinta sa spui ca vine sfarsitul si sa nu argumentezi de ce! E total absurdrolling eyesDaca spui ca vine sfarsitul atunci spune si de ce, spune ca planeta noastra s-a apropiat enorm de Soare sau nu stiu, ceva logic mai real decat faptul ca mayasii au terminat calendarul in ziua cutare... LOGIC pentru ca nu erau nebuni sa faca pe 100 de mii de ani un calendar, ne-au mai lasat si noua de munca.Sincer eu chiar astept ziua in care acest "sfarsit" va veni si va fi prezis de cineva cu adevarat, dar sper sa nu mor eu pana atunci de batranetehee hee

| RainUmbrella a răspuns:

Nu ii adevarat! Sa-ti spun de ce cred unii asta! Maine e Sf. Constantin si Dumnezeu i-a zis cand a aparut o cruce pe cer ca il va ajuta sa castige lupta! Cica cand va mai aparea va fi sfarsitul lumii! De ce maine fiindca e sarbatoarea asta! Te asigur ca maine, poimaine vei realiza ca n-a fost nici un sfarsit al lumii! Nu te mai lua dupa toate prostiile de la TV!

| NoNaMe_7575 a răspuns:

Sfarsitul lumii vine la fiecare in parte...fiecare can moare atunci e sfarsitul lui

P.S sper sa fi inteles ceva din ce am scrislaughing

| EuPaulA a răspuns:

Nu! S-o mai zis ca sfarsitul lumii va veni si in 2000, 2009, 1997 si nu s-o intamplat nimic.happy

| xXGaBiXx a răspuns:

In nici un caz laughing cat de idiot poate fi ala care crede XD

| ღஐNicoleღஐ a răspuns:

NUUUUU NU E ADEVARAT! Niimeni nu poate stii vand va fi sarsitul lumii decat Dumnezeu!

| unuPentruToate a răspuns:

laughing) sfarsitu lumi?laughing frate la o adica toti suntem datorii cu o ''moarte'' nimeni nu va sti cand vine sf lumilaughing aaa si fain rasp Lorawinkinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Nu e adevarat... Daca va fi vre`un sfarsit va fi cu un minimum de durere si foarte rapid.Lumea in ziua de astazi se AUTODISTRGE! Biblia spune ca ``Nici Fiul, nici ingerii din cer, Ci doar Tatal stie cand va veni sfarsitu``. Deci putem si in secunda urmatoare sa ne prapadim.Deci nu e ceva realwinking
O zi buna

| qmzdnsajdlk a răspuns:

Maine sigur nu va veni, in 2012 e putin probabil, insa e cert ca sfarsitul va veni cand vom vrea noi, ne vom autodistruge singuri in cazul unui al 3-lea razboi mondial.