| Karla_Mary_2000 a întrebat:

Cine a mai avut apendicita? De vreo 3-4 zile ma cam doare foarte putin in partea dreapta jos si umpic piciorul(piciorul poate ma doare deoarece dansez), nu mi-a fost greata si nu am facut nici febra.doar ca am o slabiciune pentru apendicita si fac atac de panica si as vrea sa stiu de la cei care au avut care erau sintomele si in cat timp ati avut criza de apendicita. Mersii fundaa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Vanilla2014 a răspuns:

Dureri de cap, greata, dureri la palpare. Asta am avut eu.
Parerea mea este ca acestea sunt lucruri pe care nu le intrebi pe internet. Daca e ceva in neregula cu corpul tau te duci frumos la medic si faci un control.
Apendicita are multe simptome si nu toate odata, de aceea e cam inselatoare.