| bybyloveme a întrebat:

Hey! Buna TPU! Stiti eu sunt la dansuri.dar de vreo 2 zile in timp ce dansez ma doare foarte tare in partea dreapta ..si astazi a inceput sa ma doara foarte tare coapsele si spatele ..Cand stau jos nu prea ma doare decat piciorul drept.Nici nu prea mai am pofta de mancare...Repet ma doare foarte tare in partea dreapta cand alerg chiar si 3 metri.Ce as putea sa am? Apendicita cumva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Elena_Irimia_1998 a răspuns:

Este probabil. sfatuiestete cu membrii familiei si consulta ti medicul de familie

1 răspuns:
| Cosssmi a răspuns:

Apendicita am avut si eu. Daca simti ca te doare in partea dreapta si simti discomfort si chiar o umflatura cand stai pe spate s-ar putea sa ai.