| tocana97 a întrebat:

Cine crede ca incendierea bibliotecii din alexandria a fost cea mai mare pierdere a istoriei?
vreau argumentare

Răspuns Câştigător
| eu17 a răspuns:

Is uimit de tezele expuse in seara asta, dar sa trecem peste. intr-adevar a fost cea mai mare pierdere a omenirii, incendiarea bibliotecii a dus sa o amnezie fatala pentru omenire. Existenta ei insemna cunoastere...cunoastrea putere si de aici un intreg lant, de restul te ocupi tu.

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Se cunoaște că ești puștan! Și asta a fost o pierdere, au tot fost multe pierderi în timpul istoriei.

| Malphas a răspuns:

Am rămas tâmpi.