| Diianna05 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine va rog? FUNDA am nevoie de cateva asemanari si deosebiri intre aparatul de fotografiat clasic si cel digital. big grin va rooog funda+vot la toti

Răspuns Câştigător
| radicalthinker a răspuns:

Salut, uite un articol pe unul dintre site-urile mele preferate de stiinta: http://www.scientia.ro/......ital.html. Scrie si despre asemanari si deosebiri la un moment dat. Nu cu liniute, cum probabil ai vrea, dar daca citesti articolul o sa vezi ca o sa intelegi. Bafta

1 răspuns:
| DBlack a răspuns:

Mno,iti pot da eu o deosebire si o asemanare laughing). unul este digital, unu este clasic. (Adica acela digital nu are nevoie de "film". sau sa schimbi filmul. este digital ). asemanare : amandoua fac poza laughing))). diferenta, calitatea pozelor...