| MasterGamer1995 a întrebat:

Conteaza de pe ce Galaxie sunt pentru a ma imprieteni cu un extraterestru?

Răspuns Câştigător
| Iunix a răspuns:

Da, trebuie să te muți cât mai repede în altă galaxie. O să merg și eu cu tine, zburăm cu poneiul meu fermecat, hai repede să nu pierdem vaporu către galaxia Andromeda 1.

| VladyXR a răspuns (pentru Iunix):

laughing se refera la joaca FallOut ma laughing) chiar ma amuzat raspunsul tau.

| MasterGamer1995 explică (pentru VladyXR):

Ba nu mai! Ala era dupa ce o raspuns "arogantu"!

9 răspunsuri:
| UzzY475 a răspuns:

Uneori, de exemplu eu am un extraterestru sub pat si mananca numai ciorapi.

| MskDesign a răspuns:

Nu!
Destul ca va imperecheati.

| iSwag a răspuns:

Ehh... Prejudecatile. Extraterestii astia spun ca cei din Calea Lactee sunt tarani.

| Meez a răspuns:

Da, dar mai vezi şi prin Calea Lactee zburând extratereştrii din Andromeda. Meh, vezi să nu te întâlneşti cu ei că muscă rău. (am păţit :'( )

| p5ych0 a răspuns:

Da, in general extraterestrii sunt foarte selectivi.

| MasterGamer1995 explică (pentru p5ych0):

Imi poti da un site cu ultima salvare de la falout 3?