| Lupică27 a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=uXQrDBr48z0
Iata dragilor, de aici aflati daca aveti draci pă voi :)))))

17 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Fetisoara asta de unde a scapat saraca? ea chiar crede ceea ce spune acolo
deci cei care sufera de depresii, anxietate si tulburare obsesiv-compulsiva sunt cu totii posedati de Beelzebuthwinking

| Simpatic a răspuns (pentru Lupică27):

:)) mancare romaneasca, imprumutata putin si de la turci, dar oricum mancarea romanului in general

uite asta e fara draci https://www.youtube.com/watch?v=jiY-cv8efWs

| Simpatic a răspuns (pentru Lupică27):

Nu imi mai da de astea ca ma sperie mai ceva decat The Exorcist (1973) :))

vezi ca te-am citat intr-un scenariu aici https://www.tpu.ro/......erii-acum/

| Lupică27 explică (pentru Simpatic):

Eeeh, se baga si babele in seama, tot cersetoare de atentie dar versiunea rablagita.
chiar crezi ca sunt posedate?

| Simpatic a răspuns (pentru Lupică27):

Cand vine vorba de Necuratul, nu ma bag bro

asa ca iti spun ce mi-a zis pritenarul asta cand i-am luat interviul :https://www.youtube.com/watch?v=J9F7FuAAATA

| Lupică27 explică (pentru Simpatic):

Sunt si eu curios, atat poate face diavolul, sa grohaie si sa tuseasca? laughing
la modul, care e super puterea ta?
-pai, grohai, tusesc, mai dau o basina.

| Simpatic a răspuns (pentru Lupică27):

In opinia mea Lucifer poate sa faca multe, cum spunea un proxenet in niste versuri pline de adevar, incerc sa mi le aduc aminte, si cum nu o pot face o sa colorez esentialul"
" sunt un fel de aer rece care te ia,, te invarteste, te suceste, te duce (n.r. la produs aici) si apoi PA

are Lucifer destule chestii prin care actioneaza, dar totul este metafizic, nu cred chestiile astea cu posedarea! lucrurile imateriale actioneaza prin alte mijloace asupra oamenilor in opinia mea
ce a promovat cinematografia din SUA ...cred ca e departe de orice adevar
sa nu uitam ca cel mai mult scriitorul Bram Stoker a facut cunoscuti "vampirii", dupa care industria cinematografica a preluat si creat o legenda

| Lupică27 explică (pentru Simpatic):

Proxenet te referi la trapper? laughing

| Simpatic a răspuns (pentru Lupică27):

Nu m-am gandit la asta, daca as fi gandit cu acest sens le-as fi spus simplu prosti*uate din muzica, cum face alex velea de exemplu, desi este un artist el canta trap cu manele...el este o prostitua*a muzicala!

cand vine vorba de manele si referitor la cine le canta, sunt o multime de pescari/proxeneti in viata de zi cu zi care s-au apucat de manele, sunt 100.000 de manelisti si multi cum am zis sunt proxeneti in viata reala

Răspuns utilizator avertizat