| BeyondTheDarkSun a întrebat:

Credeti ca procesul de evolutie al planetei Terra este unul normal din punct de vedere tehnologic,stiintific, social sau exista o anumita relativitate a timpului la nivelul galaxiei noastre?

Răspuns Câştigător
| harciog a răspuns:

Terra nu evoluiaza ca planeta.Doar parazitii din blana ei.

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Omul profită de Terra. Consumă toate resursele, în curând nu v-a mai rămâne nimic. Din punctul meu de vedere.

| SystemFucker a răspuns:

Dupa mine Terra nu se afla intr-un proces de evolutie, ci mai degraba intr-o transformare, o transformare fireasca la nivel atat biologic cat si geografic. Din punct de vedere al tehnologiei, al stiintei si al mediului social, DA evoluam dar cu anumite riscuri : epuizam resursele planetei
ignoram alte aspecte importante
dam nastere la monstri (ma refer aici la cei care arata ca oameni dar nu sunt).