| Sportacus123 a întrebat:

Credeți în semne venite din "ceruri"?
În seara asta mă plimbam și am văzut un afiș în care scria "Nu lăsa trecutul să-ți definească viitorul!" Nu cred că este o simplă întâmplare. Care erau șansele să mă întorc fix atunci să citesc afișul. Voi ce ziceți?

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

120%. Fix pentru tine era mesajul. E scris in stele.

| eliancodrut a răspuns:

Prostii!

| CLaludiu1234 a răspuns:

Ar putea sa fie sau sau nu un semn pentru tine acel afis, dar dacă e semn îți vei da seama cu sigurantă

| RedMarr a răspuns:

Poate. (si)Poate la fel de bine fi si un fel de Raspuns/Solutie dat de subconstientul tau la Problemele care le rulezi in minte. In general, astfel de 'intamplari/coincidente' nu sunt anuntate. (dupa o perioada de gandire-framantare)Pur si simplu le experimentezi/traiesti. Mai departe, depinde de tine/alegerea ta sa faci Schimbarea.