| babyblue a întrebat:

Cum ati reactiona daca, in miezul noptii, v-ati trezi cu televizorul deschis, chiar daca initial era inchis?!?
Dimineata, cu cafeaua in mana, te uiti la televizor si programele se schimba singure:O?
Ce credeti? Precizez ca aceste intamplari sunt adevarate.
P. s:nu mie mi s-a intamplat.

Răspuns Câştigător
| zetmada86 a răspuns:

Unele televizoare pornesc singure cant se intrerupe curentul electric si chestia cu programele e des intalnita, probleme tehnice

36 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Am aceiasi parere ca atunci cand cineva spune ca a vazut porcul zburand dar nu l-a vazut el.

| AvalohAlyn a răspuns:

Probabil as fi speriat dar nu foarte foarte panicat pentru ca poate fi si de la telecomanda iar daca nu e, as chema un preot sa sfinteasca casa, sa faca rugaciuni.

| Alphawolf a răspuns:

As scoate televizorul din priza, m-as baga inapoi in pat si as incerca sa adorm fara a-mi deranja somnul cu gandul ca trebuie sa repar televizorul, sau sa schimb televizorul.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Asa patesc toti cei care adorm pe telecomanda sau o arunca fix in fotoliul in care le place sa bea cafeaua. Ce fraieri, dom'le! Si se mai si sperie aiurea.

| mihaibrasov a răspuns:

O da! As astepta pana la 1 noaptea sa vad daca fantomei ii place playboy tv.
Ce sa zic. Chiar ar fi interesant. As lua o camera sa surprind fantoma daca as putea, tot felul de investigatii... Nu mi-ar fi teama decat daca m-ar speria (in cazul asta as injura-o).

| Razvan a răspuns:

Mai nu stiu, mie nu imi e frica de fantome. Dracu e in oameni, nu in fantome.Totusi pentru siguranta mea, trag o fuga la psihologwinking

| PhaseMorphXR a răspuns:

As arunca ceasca cu tot cu cafea in pereti... Al naibii cafeina ieftina!

| Angel0 a răspuns:

As scoate televizorul din priza. Daca si atunci porneste singur incep sa ma preocup putin.

| DorelSudoru a răspuns:

Famtome cu chef de uitat la TV imi place.

| thealchemist a răspuns:

Cred ca as chema soborul de preoti sa alunge spiritele rele. serios vorbind, daca se intimpla asa ceva ai o problema de genul poltergeist or ceva asemanator.

| CobraLeon a răspuns:

Nici vorba de spirite sau de alte "chesti" de genul acesta...simplu, probleme cu televizorul (asemenea probleme le are si TV-ul meu )

| yoo23 a răspuns:

Pai sigur e o fantoma. mama, tata, si 2 prieteni au avut parte de intamplari cu fantome. Ii cred pe cuvant...nu putea sa ma minta mama si tata pe acest subiect, si nu, nu au visat.
In cazul de fata, eu as spune familiei mele ce se intampla, si as chema un preot, sau de ce nu, daca as avea curaj sa intru in contact cu spiritul.

| Narcis2007 a răspuns:

As striga:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarolling on the floor
(so stricat televizorullaughing)

| nodeerskulls a răspuns:

Nu ar fi primul lucru ciudat care mi s-ar fi intamplat.
As pofti dragele fantomite care imi bantuie tv-ul la o cafea, sa ne uitam impreuna la Mircea Badea.

| muzicalBoX a răspuns:

Pai nu stiu cum ar putea sa porneasca singur? Eu am fazut la tv ca in prezenta fantomelor televizoarele se scrica. Poate ai o fantoma cu chef de caterinca

| eugeniu_6685 a răspuns:

Seara, inainte de culcare, scoate bateriile din telecomanda. Daca totusi fenomenul se repeta mergi cu televizorul la depanator.

| emchristina a răspuns:

Probabil ca m-as speria. iar apoi i-as da un pumn ca sa se inchida.sau l-as scoate dn priza.

| Mary Marry a răspuns:

Si mie mi se întâmpla.stiu ce zici. E naspa

| Bybanu a răspuns:

S-a stricat televizorulstraight face... zic eu in gand

| Simona a răspuns:

As crede ca am innebunit eu, sigur
laughing

| anime4uforever a răspuns:

Nu stiu dar cred ca sigur a-si fi speriata

| Mejustme a răspuns:

E o prostie...nu se poate
sigur cel care ti-a zis a mintit...

| aLL3xandra97 a răspuns:

daca nu ti s-a intamplat tie cine ti-a povestit e posibil ca te-a mintit...si faza cu televizorul poate fi o problema tehnicha asa cum a zis zetmada86 de exemplu eu am plasma si atunci cand e inchisa se aude un sunet ca si cum as deschide televizorul si dupa 5 sec se aude acelasi sunet...laughingnu trebuie sa iti fai grijilaughing mai ales daca nu ti s-a intamplat tiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta exista spirite in acea locuinta. Ele se razbun!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As consulta un psihiatru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie. Butonul de la telecomanda P+ avea putin condens.Se intampla mai ales in anotimpul rece.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a rablamentat televizorul, mare paguba.

| babyblue explică:

Sunt sigura ca nu m-au mintit.

| babyblue explică:

Sincer, nici eu nu prea cred.
Dar mi se pare...sinistruthinking
Faza a fost vazuta de 2 oameni:nici vorba de nebunielaughing