| Altintop a întrebat:

Cum poate localiza un tantar o vena transportoare de celule rosii?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

O venă transportoare de celule roșii...laughing
Nu știu, dar poți lua SIDA de la țânțari.

| Titanos a răspuns:

Exact asta ma framanta si pe mine.

| ZOB a răspuns:

Are infrarosu

| rutanklan a răspuns (pentru ZOB):

La asta ma gandeam si eu laughing.

| Alexandru_Manea_1998 a răspuns:

Tantarul nu cauta venele in special cu celule rosi el este atras de caldura corporala, de transpiratie si de lumina cand simte transpiratia sic aldura se apropie si cauta o vena nu cauta neaaprat una speciala...le ia la intamplare poate sa te intepe peste tot pana gaseste una cauta pe google inforati despre tantar daca vrei sa stii mai multe