| vladmircea a întrebat:

Daca iubesti pe cineva cum poti scapa de asta, cauza nu poti ajunge acolo unde ai vrea?

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Daca aceasta iubire a ta este in zadar si vrei sa scapi de ea, trebuie sa stergi tot ce ai in legatura cu ea, fara sa te mai intorci in trecut pentru a-ti provoca suferinta.

1 răspuns:
| AdrianDihoricescu a răspuns:

Iubirea e un drog al creierului, si ca orice drog, necesitatea utilizarii lui dispare in timp daca nu este folosit, doar ca exista perioada de " sevraj/recuperare ". happy