| WR104 a întrebat:

Daca ma arunc din avion de la o altitudine de minim 3000 metri, fara parasuta, voi muri?
Eu nu stiu pentru ca nu pot vedea in viitor, voi puteti?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
25 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Da, daca nu stii sa cazi, dar daca aterizezi cu capul in jos si cu limba scoasa nu se intampla nimic, doar o mica problema, la impact te faci armonica si limba iti ajunge in găoz.

| WR104 explică (pentru Hombre):

Si cate zile ai stat internat dupa o astfel de experienta?

| harciog a răspuns:

Nu mori ma. Ajungi de partea cealalta a pamintului.

| WR104 explică (pentru harciog):

Atunci ar fi cazul sa invat limba chineza.

| harciog a răspuns (pentru WR104):

Fa-o.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Iti pui la bataie cunostintele si experienta si-ti imaginezi cam ce s-ar putea intampla.
Nici cand vine trenul nu stii ce se VA intampla cand te va spulbera, dar asta nu te impinge in fata lui.

| VladSilviu a răspuns:

Cat de copil poti fi? sad m-am saturat de astia ca tine. nu c... nu mori, traiesti dar te vei juli putin, nu'i mare branza, m-am julit si eu cand am cazut de pe scaun. happy esti un idiot!

| WR104 explică (pentru VladSilviu):

Sunt un idiot pentru ca ti raspund tie acum, daca te ducea mintea putin intelegeai de fapt sensul intrebarii mele si nu reactionai ca o oaie stupida intrumat de niste versuri din Parazitii.
Numai bine!

| onasis1961 a răspuns:

Dacă vei face aşa ceva, Vei muri! În asemenea situaţii eu pot perevedea viitorul. Crăciun cât se poate de fericit cu condiţia să ai şi paraşută când sari!

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Ba eu cred ca o sa-ti apara in fata ochilor toata istoria vietii tale.Adrenalina te scuteste de orice gand, incepe sa ia viata instinctul, o sa mori ca un animal.

| WR104 explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Nu-mi spune ce crezi, nu-mi pasa, spune-mi ce se va intampla, si eu pot crede multe.

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru WR104):

Hah,pai depinde. Daca te arunci in ocean, supravietuiesti, in caz ca nu sunt rechini si nu stii sa inoti, tot esti mort.

| WR104 explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Eu nu am zis unde cad, am zis doar daca ma arunc de la inaltimea aia din avion.

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru WR104):

Offff,hai ca te rezolv atunci.Pur si simplu, ai mierlit-o. E mai bine acum?

| RAY a răspuns:

Da,la impactul cu pamantul vei vi spulberat, si daca cazi in apa vei vi spulberat de suprafata apei, in aer nu mori cand atingi pammantul mori

| WR104 explică (pentru RAY):

In aer poate fac infarct, pamantul poate nu-l ating daca o sa cad in apa deci nu ai cum sa fi sigur de ce se poate intampla.

| Dariusuu a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa incerci, desigur daca joci un joc video.

| WR104 explică (pentru Dariusuu):

Sa joc un joc video in timp ce cad, cu ce ma ajuta asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea, da, mori. Doar daca nu cumva esti furnica, o furnica nu ar muri.

| WR104 explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt furnica, si totusi nu-mi dai nici 0, 0001% sanse de supravietuire?

| anonim_4396 a răspuns (pentru WR104):

Nu.

| WR104 explică (pentru anonim_4396):

Cam pesimist.

| LiviuStefan a răspuns:

Arunca-te si dupa spune-ne si noualaughing...Be serious---------> MORI!

| spydeybwa a răspuns:

Sincer nu prea am inteles 100% intrebarea ta nu vreau sa imi dau cu parerea a prost insa normal ai muri nu conteaza oriunde ai fi cazut de la inaltimea aia insa ideea cu viitorul e stralucita pana la urma ramane un semn de intrebare oare ce vei pati

| WR104 explică (pentru spydeybwa):

Sigur ca da, eu asta vroiam sa scot in evidenta, faptul ca exista o sansa dintr-un milion intodeauna ca inevitabilul pana la urma sa nu se intample printr-o minune sa spunem si totusi suntem atat de tentati sa dam verdicte de parca am putea vedea viitorul chiar ne si imaginam exact ce se poate intampla.Merci de raspuns.