| TahionN a întrebat:

Daca masina timpului ar exista, cum ai folosi-o? Care parte temporala ai alege-o?

25 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

In trecut nu ai cum. fiindca orice lucru pe care il faci in trecut afecteaza in mod direct viitorul!
...deci probabil in viitor!

| FucktheSystem a răspuns:

M-aș duce în viitor vreo 10-20 de ani să văd cum va fi viața mea atunci, dacă nu îmi place mă întorc în epoca preistorică ca să nu mai plătesc chirie.

| Klepto a răspuns:

Mor de curiozitate sa ma vad in viitor, peste 20-30 ani. Daca acum is urat, gras si prost, ii viitor cine stie cum sunt.

| DorelSudoru a răspuns:

Prea multe filme oricum e destul de urat sa te duci in trecut sda sti ceo sa urmeze sau sa te duci in viitor sa traiesti mai putinstraight face

| miradoniz a răspuns:

;)) Atena,undeva în secolul V î.H., ma gândesc;)) dacă nu aș putea sa schimb locul geografic, atunci de ce nu ceva de genul 2.000.000 î.H?;)) îți amintești, de exemplu?;)) http://www.youtube.com/watch?v=vK8v6g0qM3Y;))

| Ecea a răspuns:

Exista din anul 1500.

| Chris a răspuns:

As vrea sa cunosc Renasterea si, poate, Londra secolului al IXX-lea.

| MagicSmile7 a răspuns:

E o intrebare la care trebuie sa scrii romane.big grin Cred ca as prefera sa vad orice eveniment, care m-a fascinat sau m-a intrigat la lectia de istorie; si daca e asa cum vorbesc, atunci m-as refugia in trecut si totusi o viata nu mi-ar ajunge sa explorez...
Daca as avea o singura data sansa sa calatoresc cu masina timpului, atunci as alege timpul cand Isus propavaduia poporului.

| Narcis2007 a răspuns:

As merge in viitor

| noi3 a răspuns:

As lasa-o sa ruleze in prezent... eventual cu o mica intarziere, gen 10 minute.

| Kaℓi a răspuns:

E important de stiut daca poti folosi chestia doar pentru o singura calatorie sau mai multe, si daca asta presupune doar dus, sau dus-intors. Pentru o calatorie definitiva, doar dus... as alege anul 1990. Pentru scurte raiduri temporale as avea o lista mai lunga. Vise.

| Florennce a răspuns:

Daca ar exista asa ceva, cu siguranta as alege trecutul. Astfel as putea schimba greselile pe care le-am facut, iar viitorul va fi cu siguranta unul mai bun!winking
Parerea mea, o zi buna!happy

| AleD a răspuns:

As alege sa imi vad tot viitorul(ce meserie voi avea,familia meabig grin, casa mea, etc) si sa ma intorc in timp sa repar anumite lucruri si sa retraiesc cele mai frumoase momente din viata mea:X

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Trecut...pentru ca imi doresc sa schimb multe greseli pe care le-am facut...

| PotatoMustDie a răspuns:

L-as duce pe base in Roma antica, l-as face imparat si mas intoarce 2 zile mai tarziu sa aud:"S-a cerut capul lui base"!

| Samarra a răspuns:

Wow...as da timpul inapoi cu 11 ani happy m-as intoarce la viata perfecta de care nu am profitat cum trebuia...geniala intrebare!

| Oliveoo a răspuns:

Nu as folosi o asemenea masina pentru ca sunt foarte mandra de realizarile mele si ma bucur de fiecare moment din viata mea, nu am facut nimic care m-ar putea face sa regret, iar daca as folosi-o candva as folosi-o cand as fi o batranica happy si m-as face din nou mica:X
Imi iubesc viata si nu las sa treaca nici o secunda fara sa ma bucur de ea.kiss
Te pup si sa ai o zis bunalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oau daca ar exista m-as intoarce in timp acum 4-5 ani ca sa il mai pot imbratisa o data pe tata si sa ii zic ca il iubesc enoem si il voi iubi si dupa ce nu va mai fi!

| Merry24 a răspuns:

Mas mai naste inca o data

| anotimp2 a răspuns:

As alege sa fiu din nou copil happy

| YingYang a răspuns:

As schimba lumea!

| Mmmmaaaaddddyyyy a răspuns:

Viitorul. mi-as dori sa vad cum voi fi, cum va fi viata mea, ce voi face atunci, cu cine voi fi casatorita[day dreaming] laughing. Nu as alege trecutul pentru ca nu as vrea sa mai traiesc lucrurile dureroase din viata mea si mai ales sa le schimb, pentru ca ele m-au facut persoana care sunt acum. Poate ca daca nu ar fi fost acele greseli acum eram mult mai vulnerabila si mult mai usor de controlat. happy

| RoxanaR a răspuns:

Cred ca as incerca sa opresc femeile care au facut avort.

| Teodoraggg a răspuns:

In trecut...As schimba momentul cand tata a facut o greseala pentru care ai mei s-au despartit...