| AvalohAlyn a întrebat:

Daca primăvara astronomică care e și primăvara adevărată incepe la echinocțiul de primăvară,toamna la echinoctiul de toamna, de ce nu au schimbat ăștia calendarul sa înceapă primăvară și toamnă atunci când încep de fapt, un mod real, astronomic și nu doar calendaristic..de ex de ce nu incepe anotimpul toamna oficial în 22 septembrie când e echinocțiul de toamna și a început acum când e 1 septembrie?
Și la fel și la vară si iarna, de ce nu încep și calendaristic de la data solstițiului?

1 răspuns:
| mw8124 a răspuns:

Bother sending from Paypal to Cash App in light of chronicles issue?

One can encounter trouble with the records and that may achieve failure to move cash Paypal to Cash app. In such a condition, you can get the indispensable assistance by dialing the specialized help number and tending to the operator for specific plans or you can similarly watch some tech accounts to discover uphold. https://www.customercare-email.com/blog/paypal-to-cash-app/