| anonim_4396 a întrebat:

Daca s-ar intampla sa moara un user de pe TPU... doamne fereste! ceilalti ar plange?

Răspuns Câştigător
| SingleStarOnTheSky a răspuns:

Nu cred ca i-ar pasa cuiva prea mult de astathinking

33 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Daca ar fi sa fie Ema nu, ca ea merge direct in rai la viata vesnica si mi-a promis ca-mi pune pile sa merg si eu pacatosul, caci vrea si acolo un jacuzzi si are nevoie de expert.

| EmaS a răspuns (pentru Hombre):

Deci sa inteleg ca ai chema si pe KronstadtBreakingNews pe PonyxSadix si ati face chef?

NOname
| NOname a răspuns:

Avem pe site câțiva utilizatori mai în vârstă, la o posibilă stingere din viață a cărora chiar m-am gândit de multe ori, cu inimă strânsă. Și da, pentru acei câțiva, de care m-am atașat și pe care am ajuns să-i cunosc, probabil aș vărsa o lacrimă sau mai multe. În orice caz n-aș rămâne indiferentă.

Este tragic și dureros să pierzi pe cineva drag, chiar dacă pe acel cineva nu l-ai cunoscut niciodată față în față. Dar ai reușit să vezi în el, ceea ce e chiar mai important.
În spatele nickname-urilor și avatarelor toți suntem niște oameni, cu emoții, cu gânduri, cu sentimente...cu bune și cu rele. Iar eu nu pot să nu regret pierderea unui om frumos și drag.

| EmaS a răspuns:

Alegera iti apartine, dar eu va vreau cu mine in vesnicii!

| Vizitiul a răspuns:

Eu m-as sinucide...O sa fie plictisit de unul singur.

| harciog a răspuns:

D'aia ii tin departe pe astia.Iti dai seama ca, in cazul in care as face-o, citi se string la comemorare? Iti dai seama cita cheltuiala? Numai dom'Hombre si Kron vor un butoi de vodca ruseasca.

| anonim_4396 explică (pentru harciog):

laughing Mori pe dracu'! Pana dai tu coltu', putrezeste lemnul butoiului laughing
Sanatate maxima!

| anonim_4396 explică (pentru harciog):

Http://www.youtube.com/watch?v=zmpf0ZUvXx4

| harciog a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru muzica dar era s-o scap pe harcioga mortaciune de ris dar n-am reusit.Nu tine Doamne doamne si cu mine.

| anonim_4396 explică (pentru harciog):

Ai dracu' ardelenii astia, asa-i?
http://www.youtube.com/watch?v=9FYEfKLGOA0&feature=related

| Hombre a răspuns (pentru harciog):

Pai vodka e doar incalzirea Har, vinoasele nu le mai pui.

| Leocerba a răspuns:

Eu as plange de-ar sari camasa de pe mine dupa marionel.
E drept ca e nemuritor, dar nici nemurirea de azi nu mai este ca nemurirea aia bio din trecut, domne` au modificat-o genetic americanii...nu prea mai am incredere in nemurire...

| anonim_4396 explică (pentru Leocerba):

Ce mai face marionel?

| Hombre a răspuns (pentru Leocerba):

Apuca-te si plangi de pe acum mai Leo ca multe lacrimi iti mai trebuie ca-i lista lunga, Marionel, Sun tzu biznis, Leocerba, Leopardon, si cine stie cati or mai fi. Zici ca nu crezi in nemurire dar te reancarnezi mereu! Leogalilei

| Leocerba a răspuns (pentru Hombre):

Ei, nu prea ma pricep la nemurire dar importanta e pasiunea cu care bat câmpii despre ea.

| Leocerba a răspuns (pentru anonim_4396):

Click here: Mai mult cu fizica cuantica happy

| CoquineNoire a răspuns:

Sa presupunem ca un user moare.
de aceea, nu mai intra o perioada lunga de timp pe TPU.
noi de unde sa stim ca ala a decedat?
aflam doar in cazul in care are un prieten real de aici care a aflat si anunta pe TPU.
si daca se afla acea moarte, daca l-as fi cunoscut personal, sau il simpatizam virtual...as fi reactionat conform acestui criteriu.

| CoquineNoire a răspuns:

Nu stiu la cine te referi...eu stiu doar un Woody si anume Allen.
se fac si pe aici scheme d-astea se pare, gen morti false laughing

| CoquineNoire a răspuns:

Hai ca am editat, imi dadusem seama ca e gluma pentru ca ai zis morti de scurta durata, nu definitive.
legat de parastase, tin minte acum ceva vreme ca am facut niste glume la adresa unui user care de curand mi-a dat ignore, s-a suparat sad
dar acolo era vorba de inmormantarea neuronilor laughing ceva nou

| sabin89 a răspuns:

Pai ne moare un membru de familie...virtuala.

| GusWaters a răspuns:

Daca ar muri Legiuitoarea...cred ca stii si singur ce s-ar intampla pe site cu ceilalti useri. smug

Da' daca ar muri un user cu care ma inteleg ar fi nasol, ca poti vorbi multe chestii interesante cu unii, in general cu cei pe care ii am in lista de pretini.

| Nuvăsufăr a răspuns:

Râdem.

| catalin188 a răspuns:

NU
de ce sa plangem?

| ρυƒυℓєтє a răspuns:

Daca mai vad multe intrebari din astea s-ar putea sa mor eu ~x(

| sabin89 a răspuns (pentru ρυƒυℓєтє):

Pai am vazut ca se poarta intrebari idioate. Mi-am zis ca ce mai conteaza acum una in plus sau in minus.

| Vizitiul a răspuns (pentru ρυƒυℓєтє):

Ce te face sa crezi ca esti in viata?

| eandopuncttk a răspuns:

In hohote nu oricum happy deja incep sa plang laughing

| Handrei a răspuns:

Da.ar face si parastas online

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa mine sigur n-ar plange decat admin-ul, dar cu lacrimi de bucurie big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu lacrimi de sange.eu ma tem ca pe TPU, daca moare cine stiu eu, dispar cate 10 conturi odata.bine nu le doresc asa ceva.dar sa-si mai anuleze din conturi, tare i-as ruga.cat de idiot sa fii sa postezi o intrebare si sa-ti iei singur partea sau sa-ti dai fundite singur? iar eu user cinstit, raspund la 5-10 useri cand de fapt e unul singur si ala prost de moare.nu e hilar?

| TomyRO a răspuns:

De ce ar plange daca nici nu il cunosc?

| Taga_Elena_1959 a răspuns:

DE ce sa plangem? STii u cand moare unu? ca asa am sa plangem merwePLANGEM? STII TU CAND MOARE UNU? ASA AM PLANGE MEREU CA ZICEM CA MOARE UNU!

| anascupi a răspuns:

Daca l-ai cunoaste personal probabil ca ai plange dar asa... nu ai de ce sa plangi