| Georgia_2863 a întrebat:

De ce oare "nu stiu" se potriveste ca raspuns la aproape orice intrebare?! happy

Răspuns Câştigător
| FearNoEvil a răspuns:

Pentru ca multi cred ca e mai bine sa zici ceva, decat sa taci din gura. tongue

17 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

E raspunsul la care nu trebuie sa iti folosesti neuronii.laughing

Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu stii, pentru ca in momentul cand formulezi o intrebare, inainte de a o lansa pe TPU, citesteo de doua, trei ori vezi daca o poate intelege colegii tai, abia dupa aia îi dai drumul in eter.Cred ca esti tanara si ai dreptul sa grsesti, dar omul din greseli invata.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pentru ca este mai usor sa spui ''nu stiu'' decat sa raspunzi la intrebarea la care esti intrebatwinking
Sau poate chiar nu sti raspunsul si de aia spui aceste cuvinte big grin

| SweetCandy a răspuns:

Dar dc oare se pun intrebari cu "de ce'rolling on the floor

| JustMeFlory a răspuns:

Pt ca nu stii raspunsulhappy

| inna a răspuns:

Nu stiu laughing

Probabil ca atunci cand ne este lene sa gandim, ne este mai usor sa raspundem scurt "Nu stiu" laughing

| Luiza_4305 a răspuns:

Ptr.ca arata o inertitudine

| Luiza_4305 a răspuns:

Ptr.ca arata o incertitudine

| pababiba a răspuns:

Pentru ca e simplu rau de tot sa spui nu stiu! Asa ca nu iti chinui creierasul cu un raspuns vast ca orice alt raspuns dat pana atunci, dar daca e vorba despre TPU atunci userul care pune nu stiu la raspuns doar sa raspunda primul atunci ala e un user care nu trebuie luat in seama (vezi raspunsul lui eu_o_mare_enigma)

| ALY_2447 a răspuns:

Pentru ca multa lume doreste sa ascunda adevarul sau ca sa scape mai usor spune nu stiu ha ha

| TeoIonela a răspuns:

Poate chiar "nu stii" sa raspunzi la intrabarea aia si dai raspunsul "nu stiu"winking

| YepIsSuspended a răspuns:

Nu stiustraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba-l pe @doomnezeu. el nu stie si totusi vrea sa posteze primul raspuns. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr ca este cel mai sincer raspuns...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@thea -si atunci de ce te bagi sa raspunzi? numai de dragul de a scrie ceva? oh go on

| :*:*Dya:*:* a răspuns:

Pentru ca si,, Nu Stiu" este un cuvant in Limba Romanahappy

Nu stiu este intre Da sau Nu...

Deci Nu stiu

| caramelitamisiauitatparola a răspuns:

Poate din plitete, sa nu spunem un raspun suparator, urat, etc., mai bine zicem ''nu stiu ''!happy