| itscloudyoutside a întrebat:

De ce se baga unii oameni in viata altora chiar daca asta nu e treaba lor?

Răspuns Câştigător
| Whiff a răspuns:

În primul rând o pot face doar ca să se dea importanţi,sau să te enerveze. În al doilea rând,poate că le pasă de viaţa celorlalţi, şi, să zicem. încearcă să aibă grijă de ei. Cu toate că nu au niciun drept.

15 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

D-aia.

| EmaS a răspuns (pentru Hombre):

Din obisnuinta!

| EmaS a răspuns (pentru Hombre):

Nu mai au loc de unii ca mine!

| Vizitiul a răspuns:

Nimeni nu se poate baga in viata matale daca nu-i permiti chestia asta. Cate adieri de vant nu intra pe un geam, dar cine le simte in somn?!

Apache
| Apache a răspuns:

Din cauza ca se simt superiori.si cred ca viata acelor persoane le implica pe ele in mod direct!

| harciog a răspuns:

Nu-i treaba ta.Este un cintec cu numele asta cintat de trupa Sexi.Asculta-l si vezi de ce.

| Flav a răspuns:

Asa e. Esti virgina? Spune!

| carminaburana43 a răspuns:

Nu sunt fericiti si nu le place sa vada daca altii sunt.Sau pur si simplu se cred mai destepti ca altii.

Janina
| Janina a răspuns:

Sunt prea plictisiti de a lor si isi cauta de lucru in vietile celorlalti!

| akaa a răspuns:

Pai. Doar sa se afle in treaba. Sau de exemplu : X nu e prea popular si Y stie multe lume. X se baga in viata lui Y doar ca sa fie popular. Cred ca ai priceput ceva thinking

| JustinFanEu a răspuns:

Pentru ca nu au viata lor proprie si dupa mai multi ani de trai isi dau seama, daca isi dau, ca au facut multe greseli si vor sa-si schimbe viata, dar nestiind cum, o imita pe a altora si ti se par enervanti

| AndreiG4 a răspuns:

Ai auzit veodata de trolli internetului, acei oamen sunt trolli vieti reale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine esti tu sa intrebi asta? Vreun extraterestru? laughing
Ana, viata asta este... este!
Vei afla raspunsul corect doar dupa ce vei atinge varsta optimawinking

| Captive a răspuns:

Hmmm...Buna intrebare!
Parerea mea este, ca pentru ca sa le faca viata mai grea.

| Madalina285 a răspuns:

Asa e romanul, nu ai ce-i face!