| juniper a întrebat:

De unde pot cumpara cel mai buna laptop de la cea mai buna firma si sa fie si ieftin?

Răspuns Câştigător
| alabala a răspuns:

Pai o firma buna de laptopuri. ar fi Asus happy ti-o recomand deoarece si eu am laptop de aproximativ un an, si nu am avut nici o problema pana acum. Si ieftin.incearca sa cauti ceva pe internet.

Succes!

5 răspunsuri:
| Wtf9000 a răspuns:

Nu vrei cam multe?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Eu am cumpărat de la Flanco și nu am nicio problemă cu el.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa constientizezi faptul ca un lucru, cu cit este mai bun, cu atit este mai scump. In functie de ce vrei de la el, faci anumite compromisuri, in asa fel incit sa ai un raport macar acceptabil calitate-pret.

Răspuns utilizator avertizat