| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot sa stiu ca nu sunt un creier intr-un borcan si tot ce vad, simt, miros etc e doar o iluzie facuta de un pc?

am vazut un documentar pe discovery despre tema asta

Răspuns Câştigător
| WhatheWow a răspuns:

Pai hai sa ne ghidam dupa logica si sa punem urmatoarea intrebare : Tu crezi ca daca "cineva" a avut puterea de a creea ceva de genul celor spuse de tine, i-ar fi fost greu sa nu-ti lase aceasta capacitate a ta de a-ti pune intrebari de aceasta natura? Eu ma indoiesc!

| RAY a răspuns (pentru WhatheWow):

In sfarsit un raspuns logic, multumesc ca gandesti

8 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Parca tu nu credeai in povesti.

| Sihastrul a răspuns:

Trage-ti o palma hotarata, daca continui sa zambesti si sa nu simti nimic, fara indoiala esti un creier la borcan pus la pastrare.

| andrei a răspuns:

Nu poti sa stii.

| RAY a răspuns:

Ce tampite raspunsuri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai Cimisorene mai, te uiti prea mult la desene animate

| AliveOne a răspuns:

Nu sti! tocmai asta e misterullaughing totul este un mister posibil sa fim niste cobai pentru un experiment ceva mai mare... un experiment care dureaza cateva mii de ani(e posibil) creatorul acela probabil e controlat de 1 mai mare si probabil noi suntem inca in viata in aceasta iluzie datorita unor reguli care interzic moartea noastra fiindca na cum am zis mai sus posibil sa fim doar un experiment!

Răspuns utilizator avertizat