| BoticelliFata a întrebat:

Deci, cand eram mica si eram la un bebelus la nu stiu ce chestie(era iarna si era seara aia cand cica veneau ursitoarele) m-am dus la geam ca sa le vad si am vazut niste fete facute din cristale de gheata. Pentru ca aveau figuri reci si crude si era noaptea destul de tarziu(cam 11), m-am speriat si am plecat, iar cand m-am intors peste vreo 10 minute, disparusera. Credeti ca mi-am imaginat sau chiar era real? Si mai am una, dar de asta n-am reusit niciodata sa-mi dau seama daca a fost un vis sau chiar s-a intamplat. Deci, eram mica si eram la bunica mea si l-am vazut pe Spider-Man cum parca la ea in curte. Repet, nici pana azi nu pot sa-mi dau seama daca asta a fost un vis sau insasi realitate, dar dupa atatia ani, tot imi amintesc asta ca pe ceva real. Si nu era un costum, daca asta o sa-mi ziceti pentru avea super puteri si o masina prea tare ca sa fie reala. Sunt eu nebuna sau chiar e posibil sa se fi intamplat? Mai e cineva care l-a vazut pe Spider-Man? Sau pe ursitoare? Sau alte chestii ciudate cand era mic? Va rog, spuneti-mi ca n-am halucinatii. Chiar vreau sa existe Spider-Man.

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Sper ca nu ai mai mult de zece ani. Altfel e grav.

| BoticelliFata explică (pentru johnnny123):

Am aproape 16 de fapt. Si de ce ar fi grav? E ceva gresit in faptul ca vreau ca lumea sa fie mai frumoasa? Mai plina de fantezie? Mai magica, daca pot spune asa? Eu cred ca nu. Vreau ca elfii sa fie adevarati. Si unicornii. Si zanele. Si ursitoarele si da, Spider-Man.

| Maria1576 a răspuns:

Deci eu cred ca esti o nebuna. Cum sa îl vezi pe Spider-Man. In ce te crezi, intr-un film?
Poți sa îmi dai și mie din ce fumezi tu? Poate văd și eu ursitoare, dragoni și altele.