| Ralu20 a întrebat:

Funda pentru cele mai interesante raspunsuri. Voi aveti motto-uri sau citate care sa va incurajeze? Motto-ul meu este "Esentele tari se tin in sticlutele mici".

Răspuns Câştigător
| AoiTori a răspuns:

Al meu e: "Daca toti tedispretuiesc, scoate pieptul inainte si sfindeaza pe oricine". (ma incurajeaza mereu)

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.nu iti trebuie un motto ca sa iti urmezi viata...
viata e imprevizibila...o intelegi pe parcurs

| harciog a răspuns:

In cazul de fata,pentrusituatia asta,singurul motto este... Daca tot devii singura problema, gaseste usa, iesi si scapa lumea de ea.

| aliceinchains a răspuns:

Eu nu am un motto după care să-mi ghidez viața sau care să mă încurajeze, dar sunt unele citate pe care le găsesc în cărți, care-mi plac și le notez undeva, dar asta nu înseamnă neapărat ceva, nu-ți trebuie un motto, așa cum zice și Apache.
Wooden, genial, nu mă gândeam! laughing)

| n0matterman a răspuns:

N-am motto, doar citate favorite:
"Any society that would give up a little liberty to gain a little security will deserve neither and lose both."
- Benjamin Franklin

"The wisest men follow their own direction."
- Euripides

| VanillaBl a răspuns:

NU regreta ce ai facut. regreta ce Nu ai facut big grin funda?

| Bombonica1 a răspuns:

Maine va fi mai rau!