| Ralu20 a întrebat:

As vrea si eu niste poze, preferabil poze de coperta pentru Facebook pe care sa fie scris citatul "Esentele tari se tin in sticlutele mici"! Multumesc! happy

3 răspunsuri:
| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, ai putea sa cauti pe Google o imagine care iti doresti, dupa care poti intra pe un program anume de scriere, unde poti scrie tot ce doresti!

| Ralu20 explică (pentru Daalalifnuunalif):

Atunci imi poti recomanda un program de scriere?

| Daalalifnuunalif a răspuns (pentru Ralu20):

Da, sigur ca da. Cauta pe Google programul PhotoScape, il descarci la tine in calculator sau Laptoop ce ai si gata.