| kid09897 a întrebat:

Heeei... o sa ma operez in curand de polipi si as vrea sa stiu ca dupa ce ma operez am voie sa fumez? sau pot sa fumez inainte cu cateva zile de operatie? adica s.ar cunoaste pentru ca nu vreau sa.si dea seama doctoru` ca fumez:d.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,cel putin 30 de zile de la operatie nu ai voie sa fumezi, cu toate ca este sezonul potrivit pentru aceasta interventie exista o gramada de riscuri, lasa-le naibii da papiroase