| cosmin23a a întrebat:

Cam in cat timp iti revii dupa o operatie de polipi? Stiu ca dupa operatie trebuie sa te mai duci la controale, sa iei tratament. Eu trebuie sa plec din tara peste o luna si vreau sa ma operez pana plec.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Daniel_Avadanei_1996 a răspuns:

Da,asa pateam si eu aveam nasul mai tot timpul infundat si raceam extrem de des. Dupa operatie mai racesc odata de doua ori pe an maxim si numai am nasul infundat deloc.

2 răspunsuri:
| Daniel_Avadanei_1996 a răspuns:

Eu m-am operat la ora 10 de polipi si la 13 mi-au dat drumu acasa.Nu am mai luat nici un fel de tratament pastile sau picaturi, fara sa am nici un fel de probleme.Nu am fost la nici un fel de controale nu are la ce sa te controleze decat daca se ivesc complicatii, altfel nu exista controale de rutina pentru asa ceva.Este o operatie usoara.

| cosmin23a explică (pentru Daniel_Avadanei_1996):

Eu racesc des, am nasul infundat mai mereu, oare e de la polipi?

| Daniel_Avadanei_1996 a răspuns (pentru cosmin23a):

Da,asa pateam si eu aveam nasul mai tot timpul infundat si raceam extrem de des. Dupa operatie mai racesc odata de doua ori pe an maxim si numai am nasul infundat deloc.