| εмiLч97 a întrebat:

Hey :)
Cred ca o sa pun o intrebare stupida: Maine 21 mai ora 18:00 o sa fie apocalipsa? nu ca ma tem sau cred doar vreau sa stiu pentru ca am vazut pe
http://www.antena3.ro/......25219.html
Astp raspuns

5 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Stai linistit.Maine nu va fi sfarsitul lumii.Cat despre ceasul acela, nu stie nimeni, nici macar ingerii din cer.Noi trebuie sa fim pregatiti pentru aceea zi.Adica sa ne cerem iertare de la Dumnezeu sa il rugam sa intre in inimile noastre, sa ne dea mantuirea in dar.Si daca ai pacea lui Dumnezeu in inima, orice va veni tu stii ca esti cu Dumnezeu.Fie ca murim, fie ca traim noi suntem ai Domnului.

| carpediem a răspuns:

Nu la 18. La 18:01.Vine iar, ca de cativa ani tot vine si o sa mai vina datorita credulilor ca tine.

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Nu va veni nici un sfarsit.
Ar trebui sa vina pe 21 la americani la ora 18 si pe 22 la romani ora 4 dimineata.
Eu chiar m-am saturat sa explic asta pe TPU:
Nici Iisus Hristos NU STIE cand va fi sfarsitul lumii! Stie doar DUMNEZEU TATAL!
Ai capito?

| pwp a răspuns:

Nu vine nicio apocalipsa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Sint sigur ca ai pus o intrebare din cale afara de stupida.