| T0T a întrebat:

Are you ready?

http://www.antena3.ro/......17178.html

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Mai vreau sa traiescsad
Desi acum o luna voiam sa ma sinucidrolling on the floor

Apropo, maine am programat shopping deci sa inteleg ca nu o sa mai mananc iartul meu preferat si sardinele in sos tomat?sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

„Desi acum o luna voiam sa ma sinucid" - Bah tu te dai de gol de toate halea, ce ti-am spus eu? hmm :-w

Da, nu imi place nici acest sfarsit de lume, se întâmplă același NIMIC ca și ultimul :|
http://i.imgur.com/kbhnDns.jpg

9 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Daca vine... sper sa fie de dimineata.

Doar asa, sa nu invat degeaba lectia la biologie rolling on the floor

| sublime89 a răspuns:

Si eu care ma asteptam sa treaca macar o luna pana la urmatoarea predictie apocaliptica.

| T0T explică (pentru sublime89):

Cu cât mai des cu atât mai bine.

| gemeni6226 a răspuns:

Of ce se mai plictisesc cei de la Antena 3 daca dau astfel de stiri.
Dar trebuie sa manince si ei un paine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

mereu am fost. ( scuze )

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Și eu am fost, sincer chiar nu mi-ar păsa dacă ar veni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit, e doar propaganda de a baga frica si boli mintale in om.

| nlko a răspuns:

Serios?! Din nou?!
Nici macar n-a trecut o luna de la celalalt.