| Yzzza a întrebat:

Imi ziceti cateva citate frumoase despre iubire, prietenie, viata, fericire.despre ce vreti voi numa sa fie faine.happy

Răspuns Câştigător
| CatalinInside a răspuns:

Http://intelepciune.ro/
aici gasesti orice despre orice!

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Tasteaza pe Google Citate celebre si gasesti o multime ordonate tematic.

| InnocentKid91 a răspuns:

Sunt o fata cu tupeu si asa voi fi mereu. FUNDITA, PLSS.

| elisia a răspuns:

Pai
grea e viata unui peste cand traieste pe uscat dar mai grea e a unei fete ce iubeste un baiat
imi e dor de tine de caldura ta in zilele cand ma culcam cu tine... draga mea pijama...
Munca nu a omorat niciodata pe nimeni, dar de ce sa risti?
Daca o pasarica ti-a soptit ceva…. atunci inseamna ca ai innebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc.
un prost nu are ce invata de la un intelept...dar un intelept are ce invata de la un prost
Exista 2 tipuri de oameni in lumea asta:Eu si Restu
unii oameni imi spun ca sunt nebun dar vocile din capu meu imi spun ca nu este adevarat