| DBlack a întrebat:

In primul rand, scuzati categoria. ce vreau sa va intreb

Stiti cum se pot face bani pe net? gen, reclame, chestii de genul, am o galagie de timp liber si nu stiu ce pot face, am citit pe foarte multe site-uri, ceva de banere de publicitate si chestii de genul, are cineva experienta in asa ceva? stiu ca nu poti face foarte multi bani, dar ies ceva.

Rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| allynutsa a răspuns:

Neobux. Eu am cont de ceva timp si e destul de dragut. Mai e Xact si Clicsense.Am conturi pe toate 3big grin. Trebuie sa dai pe niste reclame atunci cand iti apar:p.Citesti pe forum si te lamuresti:*

| DBlack explică (pentru allynutsa):

Un poti da un link de la Xact?

| allynutsa a răspuns (pentru DBlack):

Http://www.xactbux.com/? ref=florinbr22. Daca te tii reusesti.:P. Succes!

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.sunt doua mari posibilitati!
1 ) iti faci un blog si incepi sa faci bani prin adevertising sponzorizat de google ad-sense!
http://www.youtube.com/watch?v=KJzwMfvj5Zc
2 ) prin chestionare online * sunt firme care vor sa afle parerea populatiei despre produsele sau serviicile lor *, si se plateste in bani sau produse!
http://poker-cash-ptc.blogspot.com/......onare.html

| shadovv a răspuns:

Daca esti istet faci bani din orice...

| DBlack explică:

Va multumesc tuturor, daca as putea as da funda la toti, nu credeam ca or sa raspunda atat de multi la chestia astahee hee.

| msnew2011 a răspuns:

Http://iti.im/promote.php?ref=19081 daca ai site sau nu.
1 poti scurta linkuri si ei te plateste
2 poti posta anunturi gen google adesne si te plateste la mia de afisari
3 poti sa faci referi si tot te plateste
platesc mereu cand ajungi la 15 $ plata prin paypal sau cec

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.beticious.com/
Poti castiga 50 de euro daca faci 6.250.000 puncte din pariuri.

| KUBY78 a răspuns:

Intra pe prizze joci jocuri si te platesc aia funda.

| DBlack explică (pentru KUBY78):

Am jucat prizee de mi-au sarit ochi din cap. am facut bani de imi luam si un scuter laughing da. "tara dumneavoastra nu este momentan disponibila".sau ceva de genu. m-am jucat 1 an. intr-un an de zile, n-au schimbat deloc tarile. asa ca m-am lasathee hee)

| ciprianb a răspuns:

Salut,sunt anumite site-uri in care le faci publicitate prin click-uri.Gen Neobux...Nu am incercat, dar pentru mai multe detalii http://www.pachet-afaceri.com/bani-pe-net-din-clickuri.html cu siguranta te va ajuta. Funda?