| InfiniteJourney a întrebat:

Manifesta bani! Voi parere aveti de legea atractiei universale? :D https://www.youtube.com/watch?v=K1tiHT3lJX8&list=UU1KIUp 4PNCyIwCPTq1hYzWQ

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E buna dar exista si in format romanesc

| InfiniteJourney explică (pentru mgtow):

Da exista! :D
Uite... urmareste de la inceput tot episodul si ai sa intelegi!
https://www.youtube.com/......tps?/watch
Eu am reusit!:D
Multi au reusit!
Nu este suficient sa iti doresti, trebuie sa te simti deja bogat, sa vizualizezi in minte faptul ca esti bogat....Sa iti imaginezi cum calatoresti, cum iti cumperi tot ceea ce iti doresti, cum detii acei bani, cum primesti acei bani, obiectele pe care le vei avea etc si se va materializa in realitate toate acestea!
Imagineazati si fi sigur ca se intampla, imagineaza-ti cu fel si fel de detalii, cu cat ceea ce vizualizezi in minte este mai detaliat cu atat rezultatul va fi mai puternic.
Merge 100%
Am pus aceasta intrebare pe TPU cu link.ul de pe youtube cu scopul de a trezi lumea din jurul meu! Vreau sa descopere fiecare faptul ca realitatea nu este altceva decat ceea ce am creeat si creem in mintea noastra mai intai, prin gandurile noastre!
Bucura-te de viata!
Bucura-te de prezentul si viitorul pe care il creezi!

| mgtow a răspuns (pentru InfiniteJourney):

Stiam asta, mi-a mers si mie numai ca aici depinde si de factorii animici pe care se primesc de parinti, daca ei te imping la ganduri pesimiste nu se implinesc alea bune. Deaia nu vreau sa am femeie pentru ca stiu ca ma va insela, o sa am un trai de viata bun si totul va fi bine. Datorita gandurilor am dat peste un servici bun conditii care il incep curand, va urma si restul in timp

| Duucu a răspuns:

Vorbesti de legea care spune ca daca faci bine primesti bine? Exista un mic procent de credibilitate.
Ca sa primesti bine trebuie sa-ti misti fundul si sa faci ceva.