| anonim_4396 a întrebat:

Manilor am visat ceva foarte ciudat. Daca stie cineva ce poate sa insemne, ziceti plz, dau o funda mare. Asa, mai intai eram intr-o casa mare intunecata, mergeam singur si nu se vedea nimic, peste cateva momente cadeam intr-o mina adinca, cadeam si cadeam pana cand ma "trezesc"(inca visam) in camera mea. Acolo nu stiu de ce incep sa cant : Ghost, little ghost, if you are here, the sound will blast, the sound shall blast, si incepe sa se auda muzica tare, vad mesaje de eroare si o gramada de fete care rad, auzeam rasete si eram terifiat. M-am trezit la 12 noaptea si nu am mai adormit. Ce poate sa insemne?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu inseamnă nimic, visele nu au nicio semnificatie, sunt numai niste gînduri cu care te duci seara la culcare, si subconstientul in somn i ti dă vise, iar tu dimineata cand te trezesti crezi ca visele acelea ar însemna ceva. Stai linistit/ă ca nu inseamnă absolut nimic. Coșmaruri.

| Sn4k3 a răspuns:

Fobie / filme/ ganduri. Visele nu semnifica nimic.

| SG1995 a răspuns:

Dacă ai văzut un film de groază înainte să visezi, iată explicația.

| Elide a răspuns:

A fost un coșmar, nimic altceva, când mai patesti așa te duci la baie te speli pe fața cu apa rece și te culci la loc nu vei mai visa.

| madalinfindrihan a răspuns:

Filmewinking to much movies

| CartofuRo a răspuns:

Hm... e ceva paranoic si eu visez in fiecare an acelasi vis si nu stiu ce poate sa insemne dar asta e alt ceva raspunsul la intrebarea ta este simpla ai zis ca fetele radeau de tine inseamna ca iti e frica sa iti faci o iubita sau sa nu te desparti de iubita ta nu trebuie sa iti fa-ti griji bro visurile sunt ceva ce doar ne imaginam...