| Madalina343 a întrebat:

Aseara am spus o rugaciune catre Dumnezeu, iar dupa ce am adormit am visat ca mergeam sa vizitez Mormantul Sfant( Ierusalim)! Ce poate sa insemne asta?

Răspuns Câştigător
| Iliotropion a răspuns:

Biserica ne recomandă să nu dăm crezare viselor, Dumnezeu ne poate comunica prin alte căi lucruri importante pentru viața noastră. Biserica Sfântului Mormânt este într-adevăr simbolul învierii.

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Poate ca ar trebui sa te apropii mai mult de Dumnezeu...happy Visele rareori inseamna ceva.happy
El sigur (100%) asta vrea de la tine,sa te apropii de El, sa citesti Biblia (in special Noul Testament) sa te rogi si sa duci o viata cat mai curata.happy
E doar un vis, dar eu i-as da o semnificatie, aceea de a ma apropia mai mult de El.
Merita acest lucru, El.happy

| TrăieşteClipa a răspuns:

Inseamna ca mintea ta este programata in spirit crestin.(Domnul fie cu tine)
Daca erai musulmana ai fi visat Mecca cea sfântă.(Pacea lui Allah fie asupra ta)

| Ben00 a răspuns:

Inseamna ca mintea ta inca este curata.

Răspuns utilizator avertizat