| 123098lolol a întrebat:

Nu sutiu ce sa mai cred... Mereu cand visez ceva se intampla. Dar nu cele de bine! Am visat ca unchiul meu va lesina si va fi dus la spital, asa s-a intamplat. Am visat ca verisoara mea isi rupe mana, asa s-a intamplat, ca o vecina va face accident asa a fost si in locul unde am zis eu si multe altele. Ce este in neregula cu mine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nimic in neregula cu tine; ar trebui sa fii bucuroasa ca poti vedea aceste lucruri.Esti inzestrata de Divinitate cu un dar; acest dar este un mesaj:foloseste-te de acest dar si ajuta-i pe ceilalti sa se poata feri de necazuri.Pace tie.

11 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Nu, nu aș afirma așa ceva!
Pot fi visuri premoniții și visuri coincidențe!

| moonY a răspuns:

' esti inzestrata de Divinitate cu un dar'. da, ai darul de a fabula.

eu cred că ce întrebări visezi noaptea, pui a 2a zi pe TPU.

| Azazel_2358 a răspuns:

Conincidente...Si oricum incearca sa nu le bagi in seama si daca chiar crezi ca esti mediu documenteazate...
@FiicaluiDumnezeuAtotputernicul Yo am facut pact cu un troll se pune?

| Bibuşca a răspuns:

Tu, nu ai nimic. Nu se intampla nimic neregula cu tine. Asa sunt unii oameni visez lucruri care chiar se intampla sunt un fel de viziuni nu ai de ce sa te temi!

Răspuns utilizator avertizat
| SamSon a răspuns:

Din cauza stresului si oboselii patesti asa ceva, iar ce visezi si vrei sa se intample sunt chiar lucruri pe care vrei sa le faci si visezi ca le faci in somn, nu esti mediu, doar obosit.du-te intr-o vacanta sa-ti revii.sau relaxeaza-te

| eugenl a răspuns:

Absolut nimic. Esti doar mediu. Incearca sa te folosesti de talentul tau si sa previi persoanele in cauza.

| elenutza27 a răspuns:

Nu este nici o problema. Mi se intampla si mie cateodata.

| Alexutza6755 a răspuns:

Pai... astea nu pot fi coincidente.Deci sigur ai ceva ciudat.Un fel de telepatie... poate.

| Turquoize a răspuns:

Corect! esti un mediu. iti recomand un serial care se numeste "Mediumul" este pe Diva Universall Chanel si este im fiecare joi la ora 21:00.O sa intelegi ce poti facehappy

| andreea_7740 a răspuns:

Stiu cum e dar nu tu cauzezi aceste accidente esti o persoana deosebita poate ar trebui sa te fosesti de aceste vise ca sa previi accidentele din visele tale