| Andrei844 a întrebat:

Salut,am 14 ani si aseara, adica in noaptea 02.02. 2021 spre 03.02. 2021, gen la inceputul visului ca cataram pe un deal si 2 prieteni erau deja sus, tin sa precizez ca era langa un rau si cand am anuns in varful dealului am gasit 3 telefoane,un iphone xr si restul nu mai stiu ca pe ala l-am luat eu dar nu era iphone xr,era o chinezarie,dar mergeahappy si dupa eram la mine la poarta cu niste fosti prieteni si trece un logan din satul meu. Dupa ce trece de noi il accelera tare, gen iti bubuiau urechile si il accelera la maxim, cred ca 7000 ture dar gen se vedea ca nu se duce in fata. Pana la urma a trecut de noi,dupa fix dupa un minut din cealalta strada trece o masina neagra dar nu vine inspre noi,cu farurile stinse se duce inspre iesirea din sat si fix cand trecea masina aia neagra, mai apare inca o masina alba care gen mergea orizontal, foarte ciudat, cu farurile stinse si vine inspre noi. Eu stiam ce este ca am mai visat-o acum vreo 6 luni,masina asta se glitchuieste ca si cum se teleporteaza sa zic asa,toti ne-am speriat,ei s-au ascuns si eu am intrat in casa,pe sofer l-am vazut ca semana leit cu un prieten de a lui tata,intr-un pulover portocaliu si dupa cand il vad mai indeaproape,brusc e schimbat la fata. Eu am intrat in casa, au intrat in curte si ei, erau 2, si dupa m-am trezit din vis.
In celalalt vis cu masina imi aduc aminte ca doar masina aia trecea pe langa noi si se glitchuia, gen se teleporta 10, 20 m mai in fata, sper sa mi se raspunda cat mai rapid, dau fundahappy

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

E clar, vrei sa devii bombardier.

| Apokales a răspuns:

Sa raspundem la ce anume? Unde-i intrebarea si ce-i cu visul fara sens?

| Mirel4412 a răspuns:

Tu o sa devii un om bogat iar iphon-ul xr e calauzul tau in viata impreuna cu loganul, doar turat la 7000 de ture sau mai sus sa nu il strici.

| Dorotheea21 a răspuns:

Intreaba'i pe prietenii cu care erai, poate stiu ei mai multe.