| Himura a întrebat:

Salut, am o problema cu netu. Nu inteleg de ce nu imi intra pe toate sit-urile. Spre exemplu nu intra pe trilulilu, pe my space si altele site-uri atat romanesti cat si straine. Pur si simplu imi afiseaza,, internet explorer nu poate afisa aceasta pagina web,,. Tin sa mentionez ca nu am facut nici o modificare in setarile conexiunii la internet sau ale browser-ului si am windows vista home basic. Daca stie cineva care e problema, multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| MrTDKJ a răspuns:

Pai simplu... folosesti cel mai prot browser. Incearca Mozzila sau Opera si probleme dispar. Bafta

1 răspuns:
| bluesky a răspuns:

Si mie mi se mai intampla asta:
1. Restarteaza-ti computerul si modemul.
2.Intra la My Network Spaces da la View Internet Connection(sau ceva de genul) si da click drept si Repair!
Daca nu merge, mai asteapta, poate e de la net si isi va revenii pana maine, daca tot asa continua, suna la cei care ti-au pus netu! Sper sa mearga! happy Bye!