| Mariani_Roberto_1993 a întrebat:

In ultimul timp am impresia că fără să vreau mi-am deschis al 3-lea ochi sau chackra a 7-a din frunte. Chestia ciudată este că mă uit la un obiect și închid ochii rămâne întipărit 2 sau 3 minute pot să mă uit la el, și când închid ochii parcă intru într-o meditație profundă, dar sunt și conștient de mine în timpul acela. Si am observat puțin câte puțin că pot să trimit și stările celorlalți dacă sunt față în față cu mine. Nu știu perfect ce este. Dacă aveți experiență, ajutați-mă și pe mine să înțeleg.

33 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Trei ochi inca este ok. De la patru-cinci incolo poti sa te alarmezi.

| Mariani_Roberto_1993 explică (pentru sabin89):

Si cum ii deschid pe cel de la patru-cinci?

| Kaℓi a răspuns:

Aha! asa se explica niste treburi...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kaℓi):

Nu cred ca mi-a iesit, asta zice altceva si toata pleava o sa creada total altceva si mesajul era altul, intelegi tu :))
https://www.youtube.com/watch?v=6RRZuqAfyx0

| UNHleaSHD a răspuns:

Baga Visin si un dop de pluta.

| Mariani_Roberto_1993 explică (pentru doctorandus):

Nu acept sfaturi pentru organism

| doctorandus a răspuns (pentru Mariani_Roberto_1993):

Suferi de exprimare dezorganizata, ala iti zice de fumat si tu ii raspunzi ca manaci ce vrei tu.

| Mariani_Roberto_1993 explică (pentru doctorandus):

Stiu dar e o intrebare adresata in alt sens si pana la urma cel in tereseza pe el ce fumez eu si cand sa ma opresc

| unprietenaproape a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... am intrat o data pe un astfel de site iar ceea ce am citit m a cutremurat
joca te putin in globul de cristal iar apoi uita te pe google cum sa ti l inchizi
eu nu prea cred in astea da ma rog
vezi sa nu nebunesti

| Mariani_Roberto_1993 explică (pentru unprietenaproape):

Imi place că parcă nu mai simt corpul și când țin ochii închișii merg parcă printr-un tunel așa cu viteză mare, respirația mi se reduce constant

| unprietenaproape a răspuns (pentru unprietenaproape):

Na ca l am gasit in istoric, comentariile de pe aci le am citit eu
http://www.almeea.ro/......a-ochi/com

| unprietenaproape a răspuns (pentru unprietenaproape):

Nu te uita in nici un glob, fa ceva sa l inchizi
uita te la comentariile de la inceput

| Mariani_Roberto_1993 explică:

Am utat să spun că mă fac rece ca sloiu și parcă mintea acelerează de la picioare simt o energie cum intr-ă toată în cap de jos în sus

| Mariani_Roberto_1993 explică:

Nu știu ce e, da e ciudat când intru în transă sau ce-o fi mă fac rece ca sloiu, parcă incep să apară tunele de energie cu cât stau mai mult cu ochii închiși cu atat apar așa ca energile obiecte și încep a deveni clare da slăbuț așa se văd

| Mariani_Roberto_1993 explică:

Nu e cum zici tu e plăcut omule parcă se oprește timpu

| Mariani_Roberto_1993 explică:

Aura pot so văd de la pomi și munți și oamenii

| FataCuChitaraMunților a răspuns (pentru Mariani_Roberto_1993):

Pomii şi munţii au aură? Precum oamenii? Tu încerci cumva să atingi magia neagră?

| Mariani_Roberto_1993 explică (pentru FataCuChitaraMunților):

Magia negră fac eu ritualuri și nu știu se pare că minte ta crede că vreau cum va să ating Magia neagră sunt energi aurele

| FataCuChitaraMunților a răspuns (pentru Mariani_Roberto_1993):

Şi poţi cunoaşte oamenii, în funcţie de aură?

| Mariani_Roberto_1993 explică (pentru FataCuChitaraMunților):

După culorii

| FataCuChitaraMunților a răspuns (pentru Mariani_Roberto_1993):

Ai întâlnit până acum pe cineva care să aibă aura neagră?

| Mariani_Roberto_1993 explică (pentru FataCuChitaraMunților):

Am avut-o și eu

| Mariani_Roberto_1993 explică:

Pardon mănânc ce vreau și beau ce vreau, nu mâncăm la aceași masă, și nu acept să mănânc ceea ce mi se spune, Mănânc ceea ce am pofta.

| Admunssen a răspuns:

Ti se pare doar. Ai citit literatura sau prea multe articole despre ocultism. Intr-un fel ai vrea sa fie asa. E doar un fel de autopacaleala. Daca chiar vrei sa scapi (de fapt nu e nimic de care trebuie sa scapi), incearca sa vezi ca esti un muritor de rand ca noi toti.

| OnTheTop a răspuns:

Parerea mea este ca nu exista acest lucru despre care tu vorbesti. Este normal daca te uiti intens la un obiect ti se intipareste in minte