Întrebare recomandată | Lapusneanu a întrebat:

Unde se poate face/invata bine si ieftin Yoga in Bucuresti?

7 răspunsuri:
| untu a răspuns:

In locul meu nu ti-as recomanda sa-ti faci cursul Yoga, pentru ca face rau la sanatate si afecteaza corpul omenesc si modifica starea spiritului (suflet), iti spun ca asa a patit-o verisoarea mea!

| Lapusneanu explică (pentru untu):

In ce fel a patit-o? cum arata se simtea inainte si cum dupa?

| untu a răspuns (pentru Lapusneanu):

Era bine inainte si dupa ce a facut yoga, s-a simtit rau la stomac, a fost operata si acuma este sensibila si fragila, se sperie usor la orice (e fricoasa)!

| MgdDroopy a răspuns (pentru untu):

De la yoga? Sigur nu a fost coincidență? Adica nu cred ca faci gastrită sau mai rău, Doamne ferește, dacă stai linistit și faci exerciții fizice ușoare.

| untu a răspuns (pentru MgdDroopy):

Cu sufletul tau nu e de gluma sau nu e o jucarie cu care poti sa te joci prin exercitiile yoga! Serios!

| MgdDroopy a răspuns (pentru untu):

Nu înțeleg ce ai scris. Oricum cred ca ai înțeles greșit yoga. Nu te contrazic pentru ca nu am cum și nici nu cred ca e ok să o fac. Fiecare are dreptul la o părere :-)

| Bogdy2k a răspuns:

Buna, pe internet gasesti tot ce ai nevoie: http://www.one.ro/......i-12889009