| ahri a întrebat:

Studiaza cineva de aici Antroposofia?

6 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Nu,prefer sa studiez Biblia.Dar tu?

| Dumnezău a răspuns:

Nu,doar zoofilia.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @ahri! Eu nu am studiat antroposofia, dar după mine își are rădăcinile în perioada apariției omului. La început toți se nășteau cu capacități extrasenzoriale sau paranormale cum vrei să le numești. Cu timpul, evoluția a anihilat aceste simțuri cu care de fapt orice copil se naște. Poate că dacă acest lucru s-ar conștientiza altul ar fi viitorul.
O zi cu zâmbet să ai!

| DrunkenRat a răspuns:

O studiez, s-ar putea spune. Dar nu intr-un oarecare mod special. Pur si simplu mi-am pus multe intrebari despre asa lucruri, insa nu am detaliat niciodata vreunul din cazuri.

| ahri explică:

Eu studiez Biblia cu ajutorul Antroposofiei.

| Danyellaaa a răspuns:

Ce e aia?laughing