| Andraa_3088 a întrebat:

Tudor Chirila - pentru generatia noastra! 7 minute de indemn la "cunoastere". Stim sa ne apreciem valorile si sa luptam pentru ele?
http://www.youtube.com/watch?v=KjS7djkCHTI&feature=relat ed

5 răspunsuri:
| Skylar a răspuns:

Am o foame in mine si stau intr-o cutie de carton, mai bine invat Carpatii pe de rost si poate imi trece foamea genial

| NickiMinaj a răspuns:

Gretos tudor chirila asta...

| NickiMinaj a răspuns:

Stai linistit, am iesit imediat, ipocrizia ma dezgusta. nu am nevoie sa imi spuna tudor chirila clisee, ma descurc. in schimb ma bucur ca unora le-a fost de folos.
nu uita sa respiri!

| Hăgiul a răspuns:

FranzKafka, de ce nu ai citit descrierea? Acest video este interzis smecherilor si pitipoancelor, incultilor. Ti se pare gretos, nu-l intelegi iesi de pe youtube.

| Laura a răspuns:

Nici nu mai dau click că știu despre ce videoclip e vorba. Are dreptate, în mare.