| DorelSudoru a întrebat:

Vreau si eu urmatoarea carte in limba romana va rog daca stiti de unde as putea sa fac rost: anton szandor lavey-satan speaks

2 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

:))
Satanismul LaVey-an e bizar rău de tot.
În fine, e important de ştiut că nu există (încă?) o traducere legalizată a Bibliei Satanice de Anton Sandor La Vey.
"Important de stiut este acel aspect caci nu exista momentan o traducere legalizata, Biblia Satanista poate fi comandata/cumparata doar in limba engleza." (sursa: http://www.bisericasatanista.org/......tanic.html )
Salut.

| sunset a răspuns:

Nu cred ca a fost tradusa in limba romana, din cate stiu eu.