| T0T a întrebat:

A apărut varianta finală, completă de Windows 10? Dacă nu, când apare?

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Da, atunci faci upgrade. Tu știi mai bine. Eu unul aș instala unu curat nou fără a recurge la upgrade-uri. Dar mă rog, fiecare cu dorința lui.

7 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Versiunea finala a aparut in 29 iulie 2015. Daca ai windows 7 sau windows 8.1 licentiat poti face upgrade gratuit la win 10 pana pe 29 iulie 2016.

| Anonimuserr a răspuns:

Da a fost lansat în luna iulie a acestui an versiunea finală.

| T0T explică (pentru Anonimuserr):

Mie cineva mi-a spus că mai are niște adăugiri de făcut și mi-a recomandat să nu îl bag până atunci, asta în septembrie.

| Anonimuserr a răspuns (pentru T0T):

Da e ok să-l instalezi. Știm foarte bine că e mult mai bun ca 7, 8, 8.1. S-au fixat multe bug-uri.
Da a apărut pe 29 iulie 2015. Se poate face upgrade. Deși nu recomand. Mai bine, îl instalezi curat pe PC.

| T0T explică (pentru Anonimuserr):

Nu îl instalez curat că mai am lucruri pe pc de care am nevoie.

| Anonimuserr a răspuns (pentru T0T):

Da, atunci faci upgrade. Tu știi mai bine. Eu unul aș instala unu curat nou fără a recurge la upgrade-uri. Dar mă rog, fiecare cu dorința lui.

| R0R0 a răspuns:

Din cate stiu da.
Nu am folosit-o inca(Am auzit ca e asemanatoare cu windows 7))

Răspuns utilizator avertizat